Silicone Sex Lubes

BDSM ir bondage įranga, kurią turite išbandyti!
california exotic : //www.youtube.com/watch? v = q1f-xAkIfpo
bulk and assorted condoms =” 255px “alt =” Silicone Sex Lubes “/> Tam reikia mažiau tepalo reikia panaudoti , ir poreikių pakartotinio taikymo daug mažiau dažnai . How To Send Nudes (Mostly) SafelySilikoniniai pagrindiniai tepalai yra papildomai puikūs , skirti dušui lytiniams santykiams ar masturbacijai į dušas , kaip jie taip lengvai nenusiplauna. Svarbu tai, kad silikono pagrindo tepalai yra šiek tiek daugiau ​​nuobodūs plauti netenka, nes jums reikės muilas ir vandens nusiprausti po to.
Kas yra toks puikus (puikus | gražus) apie silikono tepalą? Pradedantiesiems, visi dalykai . Skirtingai nuo vandens pagrindinės tepalų, silikoniniai tepalai yra dažniausiai ilgi – tepami, kas reiškia jūs neturite nuolat nutraukti šlifavimą išlaikyti pakartotinai jį pritaikyti. allure lingerie malonus naudoti vandenyje, ir ne .
Geriau bet, jūs turėtumėte naudoti jį su silikoniniais analiniais žaislais, atitinkantis užpakalio kištukus ar analinius rutuliukus. Aš turiu omenyje | numanyti, kad šis yra gana aiškus. Šiltinamieji tepalai yra tokie puikus ir paprastas pasinerimą į pagrindinę temperatūros žaidimą.
Šie tepalai idealiai tinka masturbacijai (rankoms ar žaislams), skvarbiems neapsaugotiems seksui ir žaidimams su vandeniu. Aliejiniai pagrindo tepalai gali būti jausminiam terapiniam masažui. Asmeninis lubrikantas (lubrikantas) gali būti naudojamas padėti atlikti seksualinius veiksmus, tokius kaip seksas , masturbacija ar lytiniai santykiai žaisdami žaislus, daugiau malonių. Lubrikantai sumažinti trintį tarp jūsų odos ir asmens / objekto / arba kūno sudėjimo dalies , kad jūs naudojate , kurie gali tepalas veikia su prezervatyvais ir visų rūšių lytinių santykių žaislais. Tai drėkinamasis receptūros , pagamintas su alaviju ir be glicerino ar kvepalų, taigi, it
ky lubricants reikia tepalo, skirto analiniam žaidimui, turėtumėte pasirinkti storesnį įvairovė . Jei nekenčiate pakartotinio prašymo pateikimo mėgaujatės nusileidimu į , esančią karštas kubilas, maudytis ar baseine, daugiausia silikono daugiausia pagrįstas tepalai yra tavo nauji geriausi] draugai. Bet dėl ​​ atsitraukimo silikonas dažniausiai būna vargo šveisti ir nėra suderinamas su silikono daugiausia pagrįstu lytiniai santykiai žaislais (skamba prieštaringai, vis dėlto tai tiesa). Aliejiniai daugiausia pagrindiniai tepalai yra tokie pat lipnūs kaip jie atvyksta purpuriniu daugialypiu želė triušio vibratoriumi su klitorio stimulu , bet jie taip pat milžiniškas nepatogus ir gali negalima naudoti su prezervatyvais, o tai yra būtina nepamiršti saugus seksas . Vandeniniai daugiausia pagrindiniai tepalai gali būti puikus įvairūs kaip jie yra storesni ir tinkami su daugeliu žaislų ir latekso, bet jie taip pat jie sausėja paprasčiausiai, o tai reiškia jūs turite pakartotinai pateikti paraišką tiek daug kartu su būdas, kuriuo.
Silikono tepalas ne veidrodis daug švelnus ir turi vaiduoklišką išvaizdą . Bet kokio rūšies natūralaus pagrindinio maisto tepalai

CategoriesUncategorized